Adwokat Leszno

Chciałbyśuzyskać wsparcie w kwestiach prawnych? Niżej znajdziesz wizytówki doświadczonych i renomowanych kancelarii adwokackich oraz adwokatów oferujących usługi w Lesznie. Każdy z prawników jest specjalistą w każdej gałęziach prawa i sprawiedliwości. Gotowi dostarczać pomoc w rozstrzygnięciu waszych problemów z zakresu prawa zapewniając najwyższej klasy reprezentację klienta.

adwokat Leszno
Newsletter Findbrand
Nie przegap startu!

Zapisz się do naszego newslettera i zyskaj przewagę* nad konkurencją!

*Firmy zapisane do newslettera otrzymają dostęp do portalu jako pierwsze. Ponadto, planujemy dodatkowe korzyści dla firm, które zaufają nam już na samym początku.

W czym mogą Ci pomóc prawnicy z Leszna?

Zarówno radcy prawni, adwokaci, jak i prawnicy świadczą usługi prawne na najwyższym poziomie w rozległym spektrum, zawierając wiele obszarów, takich jak:

 1. Prawo spadkowe
 2. Prawo handlowe
 3. Prawo nieruchomości
 4. Prawo administracyjne
 5. Prawo podatkowe

Adwokaci z Leszna – sprawy karne

Adwokaci przeprowadzają obronę w procesach karnych, w tym:

 • Obrona dotycząca spraw, m. in.: przestępstwa przeciwko mieniu, przeciwko zdrowiu i życiu.
 • Reprezentowanie klienta w sprawach o łamanie praw karno-skarbowych.
 • Pomoc w uniewinnieniach i zmniejszeniu kar.

Przykładowe przykłady spraw karnych, w których kancelaria adwokacka z Leszna oferuje pomoc prawną i może zaoferować Ci, to obrona przed zarzutami kradzieży, działań oszustwa, przestępstw na tle narkotykowym oraz wiele innych. Znalezienie odpowiedniego prawnika na terenie regionu jest ważne, by skutecznie bronić praw i interesów, niezależnie od rodzaju sprawy kryminalnej czy problemu prawnego.

Kancelarie adwokackie i adwokatów możesz odnaleźć również w innych miastach:

W Lesznie znajdziesz również

mechanik-wizytowkiPojazdy

Adwokat z Leszna – prawo obywatelskie

Kwestie cywilne dotyczy relacji między osobami, firmami i organizacjami. Wszystkie kancelarii adwokackich z Leszna, które mają wizytówkę w katalogu Findbrand, służą pomocą w zakresie prawa cywilnego, m.in. w:

 • Kwestie związane z odszkodowaniami i rekompensatami za zdarzenia komunikacyjne, szkody mienia czy pomyłki medyczne.
 • Rozstrzyganie zatargów powiązanych z umowami, w tym umowami najmu, sprzedaży nieruchomości, czy dzierżawy.
 • Kwestie powiązane z prawem rodzinnym, takie jak separacje, rozwody oraz pomoc w ustaleniu alimentów.

Z zakresu prawa cywilnego kancelarie prawne w Lesznie oferują swoje usługi także w problemach wynikłych z ataków na osobisty interes, naruszenia własnego imienia czy zakłócenia spokoju.

Kancelaria adwokacka z Leszna – prawo dotyczące nieruchomości

Jeśli potrzebujesz kompleksowe usługi prawne w kwestiach związanych z nieruchomościami, to kancelaria adwokacka także gotowa dostarczyć usługi w:

 • Wsparciu przy zakupie, sprzedaży i dzierżawie nieruchomości.
 • Rozwiązywaniu sporów dotyczących gruntów, w tym roszczeń prawa hipotecznego i nieruchomości.

Adwokat z Leszna może pomóc w zakładaniu firmy

Jeśli planujesz otworzyć firmę to dokonując wyboru prawnika z naszego katalogu możesz liczyć na usługi prawne w tych sprawach, a między innymi w:

 • Doradztwo przy wyborze struktury prawnej firmy, spółki, jednoosobowe działalności gospodarcze (JDG), jak i inne formy.
 • Składanie regulaminów oraz umów partnerskich spółek.
 • Pomoc w rozwiązaniu problemów dotyczących kontraktów handlowych, jak i zgodnością z obowiązującymi regulacjami gospodarczego prawa.

Prawo pracy a pomoc adwokata z Leszna

Jeśli doświadczasz trudności z przełożonym oraz potrzebujesz profesjonalnej pomocy prawnej w kwestiach powiązanych z prawem zatrudnienia, adwokaci są gotowi udzielić Tobie porad prawnych w:

Mediacji w zatargach pracowniczych, takich jak nękanie, niesprawiedliwa dyskryminacja, bezpodstawne zwolnienia. Zabezpieczenie praw pracowniczych w przypadku nieprawidłowego zwolnienia lub naruszenia warunków umowy o pracę.

Adwokaci z Leszna – prawo rodzinne

Adwokaci z Leszna są w stanie Tobie pomóc w sprawach, jak:

 1. Rozwody, separacje i rozejścia małżonków.
 2. Określanie alimentów dla potomstwa lub partnerów.
 3. Kwestie powiązane z opieką nad dziećmi, w tym przygotowanie porozumień rodzicielskich oraz kontroli kontaktu z potomstwem.
adwokaci z Leszna

Prawo spadkowe warto powierzyć adwokatom z Leszna

Adwokaci wesprą Cię w tematach powiązanych z dziedziczeniem i spadkami, jak:

 • Tworzenie testamentów i aktów dziedziczenia, zapewniając pełną zgodność z obowiązującym prawem spadkowym.
 • Reprezentacja w problemach o dziedziczenie, w tym w sytuacji konfliktów pomiędzy spadkobiercami oraz roszczeń spadkowych.
 • Przykłady, w których adwokaci z Leszna mogą być potrzebni, to unikanie ważności testamentów, sporządzanie umów o dziedziczenie, czy rezygnowanie z ciężkich kwestii spadkowych.

Kancelarie adwokackie z Leszna chętnie pomogą z prawem spółek

Jeśli chodzi o prawa spółek, kancelarie adwokackie pomogą w:

Tworzeniu nowych firm, w tym spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, spółek akcyjnych i innych struktur prawnych. Opracowywaniu pełnej dokumentacji spółek, w tym umów spółek i regulaminów. Rozwiązywaniu konfliktów między partnerami i udziałowcami w spółkach.

Kancelaria adwokacka, adwokat wspomogą Cię w prowadzeniu spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa handlowego oraz zredukują ryzyka związane z działalnością biznesową.

Prawo gospodarcze - wybierz najlepszą kancelarie z Leszna

Negocjowanie i sporządzanie umów handlowych i kontraktów. Rozwiązywaniu konfliktów gospodarczych, w tym postępowania przed sądem gospodarczym. Wsparcie przy metamorfozie firm i tematach związanymi z konkurencją.

Prawnicy specjalizujący się w prawie gospodarczym mogą pomóc Ci zrozumieć niezrozumiałości regulacji rynku oraz efektywnie reprezentować Twoją firmę.

Adwokaci z Leszna i prawo administracyjne w Polsce

W zakresie prawa administracji, adwokaci udzielą pomocy w:

 1. Wnoszeniu negacji od decyzji administracyjnych.
 2. Reprezentowaniu w postępowaniach przed kadrą administracji państwowej.
 3. Rozstrzyganiu tematów powiązanych z działalnością gospodarczą w sektorze publicznym.
kancelaria adwokacka Leszno

Jak wybrać należytą kancelarię prawniczą w Lesznie?

Gdy stajesz przed decyzją o wyborze kancelarii adwokackiej w Lesznie, warto zwrócić uwagę na kilku istotnych aspektach. Zacznijmy od doświadczenia prawników. Sprawdź, czy kancelaria ma w swoim teamie prawników o ogromnym stażu, którzy mogą profesjonalnie reprezentować Twoje interesy. Sprawdź również specjalizacje prawników. Musisz być pewny, że są oni doskonale przygotowani do rozpatrzenia Twoich konkretnych spraw prawnych.

Dodatkowo, opinie klientów. Zerknij na internet w poszukiwaniu opinii i recenzji odnośnie kancelarii, by dowiedzieć się, jakie doświadczenia mieli inni klienci.

Ochrona poufności i prywatności to kolejny ważny aspekt współpracy z kancelarią  adwokacką czy adwokatem. Utwierdź się, że Twoje informacje będą chronione i tym samym zostaną ujawnione osobom trzecim.

Należy pamiętać także o sprawdzeniu zasad kooperacji oraz opłat prezentowanych przez kancelarię. Transparentność w kwestii finansowej jest istotna, dlatego należy z góry poznać koszty.

Kancelaria adwokacka Leszno – do ich obowiązków nie należą tylko oferowanie usług prawniczych, ale również reprezentacja i wsparcie klienta. Wybierz specjalistów, którzy są łatwo dostępni i gotowi zrozumieć Twoje potrzeby i działają z rzeczywistym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Spis treści