Adwokat Słupsk

Poszukujesz pomocy z dziedziny prawa? W dalszej części ma miejsce się wizytówki doświadczonych i wybitnych kancelarii adwokackich i adwokatów oferujących usługi w Słupsku. Dowolny z adwokatów jest specjalistą w różnych gałęziach prawa i sprawiedliwości. Gotowi pomóc w rozwikłaniu waszych problemów prawnych zapewniając najwyższej klasy reprezentację i doradztwo.

adwokat Słupsk
Newsletter Findbrand
Nie przegap startu!

Zapisz się do naszego newslettera i zyskaj przewagę* nad konkurencją!

*Firmy zapisane do newslettera otrzymają dostęp do portalu jako pierwsze. Ponadto, planujemy dodatkowe korzyści dla firm, które zaufają nam już na samym początku.

W jakich dziedzinach mogą okazać Ci pomoc prawnicy z Słupska?

Radca prawny, adwokat czy prawnik oferują usługi prawne na najwyższym poziomie w szerokim zakresie, obejmując tym samym szereg dziedzin, takich jak:

 1. Prawo rodzinne
 2. Prawo pracy
 3. Prawo nieruchomości
 4. Prawo międzynarodowe
 5. Prawo podatkowe

Adwokaci z Słupska – problemy z prawem karnym

Adwokaci zajmują się obroną w procesach karnych, w tym:

 • Obrona w sprawach o przestępstwa przeciwko mieniu, przeciwko zdrowiu i życiu.
 • Reprezentacja w sprawach o złamanie prawa karno-skarbowego.
 • Pomoc w zwolnieniach i redukcjach kar.

Przykładowe sprawy karne, w których kancelaria prawnicza z Słupska oferuje swoją pomoc prawną i jest w stanie zaoferować Ci, to obrona przed zarzutami działań kradzieżowych, działań oszustwa, przestępstw na tle narkotykowym oraz wiele innych. Wybranie odpowiedniego prawnika na obszarze regionu jest kluczowe, by z dużą skutecznością bronić swoich interesów i praw, nie zważając na rodzaj sprawy karno-skarbowej czy problemu prawnego.

Kancelarie adwokackie i adwokatów możesz odnaleźć również w innych miejscowościach:

W Słupsku znajdziesz również

Adwokat z Słupska – prawo obywatelskie

Kwestie cywilne dotyczy relacji pomiędzy osobami, firmami i organizacjami. Wszelkie kancelarii adwokackich z Słupska, które mają wizytówkę w naszym katalogu, wesprą Cię w obszarze prawa cywilnego, m.in. w:

 • Spory o rekompensaty i odszkodowania za wypadki komunikacyjne, szkody dobytku czy błędy medyczne.
 • Rozstrzyganie sporów powiązanych z umowami, w tym umowami najmu, dzierżawy, czy sprzedaży nieruchomości.
 • Kwestie powiązane z prawem rodzinnym, takie jak separacje, rozwody i wsparcie w ustaleniu alimentów.

W sprawach cywilnych adwokaci w Słupsku oferują usługi również w sytuacjach wychodzących z naruszenia dóbr osobistych, zakłócenia dobrej reputacji czy zakłócenia spokoju.

Kancelaria adwokacka z Słupska – sprawy nieruchomości

Jeżeli potrzebujesz kompleksowe usługi prawne w sprawach związanych z nieruchomościami, to kancelaria adwokacka także gotowa dostarczyć usługi w:

 • Pomocy przy zakupie, odsprzedaży oraz dzierżawie nieruchomości.
 • Rozwiązywaniu problemów dotyczących gruntów, w tym roszczeń do nieruchomości, jak i prawie hipotecznym.

Adwokat z Słupska może pomóc w założeniu firmy

Jeśli planujesz otworzyć firmę to wybierając kancelarii prawniczej z naszej listy możesz liczyć na usługi prawne w tej dziedzinie, a przede wszystkim w:

 • Porada przy określeniu struktury prawnej firmy, spółki, JDG, jak i inne formy.
 • Składanie umów partnerskich oraz regulaminów spółek.
 • Rozstrzyganie problemów obejmujących porozumień handlowych oraz zgodnością z obowiązującymi przepisami prawa gospodarczego.

Prawo pracy a pomoc adwokata z Słupska

Jeżeli doświadczasz trudności z pracodawcą i szukasz najwyższej jakości pomocy w kwestiach związanych z prawem pracy, prawnicy są gotowi Ci udzielić porad prawnych w:

Rozstrzyganie sporów pracowniczych, które dotyczą spraw, jak: mobbing, dyskryminacja, odejścia. Zabezpieczenie praw pracowniczych w przypadku nieprawidłowego zwolnienia lub podważenia warunków umowy.

Adwokaci z Słupska – prawo rodziny

Adwokaci z Słupska są w stanie Tobie pomóc w sprawach, jak:

 1. Rozwody, separacje oraz rozejścia małżonków.
 2. Wyznaczanie alimentów dla potomstwa oraz partnerów.
 3. Tematy związane z opieką nad dziećmi, w tym sporządzanie porozumień rodzicielskich oraz regulację spędzania czasu z dziećmi.
adwokaci z Słupska

Prawo spadku warto powierzyć adwokatom z Słupska

Adwokaci wesprą Cię w tematach powiązanych z dziedziczeniem i spadkami, w tym:

 • Kreowanie aktów dziedziczenia oraz testamentów, zapewniając pełną zgodność z określonym prawem spadkowym.
 • Reprezentacja w sporach o dziedziczenie, w tym w przypadku konfliktów między spadkobiercami oraz roszczeń spadkowych.
 • Przykładowe sytuacje, w których adwokaci z Słupska mogą być potrzebni, to unikanie ważności testamentów, sporządzanie umów o dziedziczenie, czy rozwiązywanie ciężkich sytuacji spadkowych.

Kancelarie adwokackie z Słupska chętnie pomogą z prawem spółek

Jeśli chodzi o prawa spółek, adwokaci pomogą Ci w:

Tworzeniu nowych firm, w tym spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, spółek akcyjnych i innych struktur prawnych. Opracowywaniu dokumentacji spółek, w tym umów spółek i regulaminów. Rozwiązywaniu konfliktów między partnerami i udziałowcami w spółkach.

Kancelaria adwokacka, adwokat wspomogą Cię w zarządzaniu firmą zgodnie z aktualnymi przepisami prawa handlowego oraz zredukują ryzyka związane z działalnością biznesową.

Prawo gospodarcze - wybierz najlepszą kancelarie z Słupska

Negocjowanie oraz sporządzanie umów biznesowych, jak i kontraktów. Rozwiązywaniu konfliktów gospodarczych, w tym postępowania przed sądami gospodarczymi. Doradztwie przy restrukturyzacji firm i tematach związanymi z konkurencją na rynku.

Prawnicy specjalizujący się w prawie gospodarczym pomogą Ci zrozumieć niezrozumiałości regulacji rynku oraz efektywnie reprezentować Twoją firmę.

Adwokaci z Słupska i prawo administracyjne

W zakresie prawa administracji, adwokaci udzielą pomocy w:

 1. Składaniu negacji od decyzji administracyjnych.
 2. Reprezentowaniu w postępowaniach przed komitetem administracji państwowej.
 3. Rozwiązywaniu sporów związanych z działalnością gospodarczą w sektorze publicznym.
kancelaria adwokacka Słupsk

Jak znaleźć właściwą kancelarię prawniczą w Słupsku?

Gdy stajesz przed decyzją o wyborze kancelarii adwokackiej w Słupsku, warto zwrócić uwagę na kilku istotnych aspektach. Zacznijmy od doświadczenia prawników. Upewnij się, że kancelaria ma w swoim teamie prawników o ogromnym stażu, którzy mogą profesjonalnie reprezentować Twoje interesy. Sprawdź również dziedziny specjalizacji prawników. Musisz być pewny, że są oni właściwie wykwalifikowani do rozwiązania Twoich indywidualnych spraw prawnych.

Dodatkowo, opinie osób, które korzystały z usług kancelarii adwokackich mogą udzielić ważnych podpowiedzi. Przeszukaj internet w odnalezieniu opinii i recenzji dotyczących kancelarii, by dowiedzieć się, jakie wrażenia mieli inni klienci.

Protekcja poufności oraz prywatności to kolejny element współpracy z adwokatem. Utwierdź się, że Twoje dane będą chronione i nie zostaną ujawnione osobom niechcianym.

Należy pamiętać również o sprawdzeniu zasad kooperacji oraz opłat oferowanych przez wybraną kancelarię. Transparentność w kwestiach finansowych jest niezwykle istotna, dlatego warto na samym starcie poznać koszty.

Kancelaria adwokacka Słupsk – ich zadaniem jest nie tylko świadczenie usług prawnych, ale także doradztwo i reprezentacja danej osoby. Postaw na specjalistów, którzy są łatwo dostępni i gotowi poznać Twoje potrzeby i działają z rzeczywistym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Spis treści