Adwokat Tarnów

Chciałbyś, aby ktoś wsparł Ciebie w kwestiach prawnych? W dalszej części odnajdziesz wizytówki doświadczonych i renomowanych kancelarii adwokackich i adwokatów oferujących usługi w Tarnowie. Wszyscy adwokaci specjalizują się każdej obszarach prawa. Przygotowani pomóc w rozwiązaniu twoich sytuacji z zakresu prawa zapewniając profesjonalną reprezentację klienta.

adwokat Tarnów
Newsletter Findbrand
Nie przegap startu!

Zapisz się do naszego newslettera i zyskaj przewagę* nad konkurencją!

*Firmy zapisane do newslettera otrzymają dostęp do portalu jako pierwsze. Ponadto, planujemy dodatkowe korzyści dla firm, które zaufają nam już na samym początku.

W czym mogą okazać Ci wsparcie prawnicy z Tarnowa?

Zarówno radcy prawni, adwokaci, jak i prawnicy oferują profesjonalne usługi prawne w rozszerzonym zakresie, obejmując tym samym wiele obszarów, na przykład w:

 1. Prawo rodzinne
 2. Prawo karno-skarbowe
 3. Prawo nieruchomości
 4. Prawo międzynarodowe
 5. Prawo podatkowe

Adwokaci z Tarnowa – problemy z prawem karnym

Prawnicy zajmują się pomocą w sprawach karnych, w tym:

 • Obrona w sprawach o czyny przeciwko mieniu, życiu i zdrowiu.
 • Reprezentowanie klienta w sprawach o złamanie prawa karno-skarbowego.
 • Pomoc w zwolnieniach i redukcjach kar.

Przykładowe sprawy karne, w których kancelaria prawnicza z Tarnowa oferuje swoją pomoc prawną i może Ci pomóc, to obrona przed zarzutami kradzieży, działań oszustwa, czynów związanych z narkotykami itd.. Odnalezienie odpowiedniego prawnika na obszarze miasta jest niezwykle istotne, aby z dużą skutecznością bronić swoich interesów oraz praw, nie zważając na rodzaj sprawy kryminalnej czy kwestii prawnej.

Adwokatów możesz odnaleźć również w innych większych miejscowościach:

W Tarnowie znajdziesz również

Adwokat z Tarnowa – prawo obywatelskie

Prawo cywilne dotyczy relacji pomiędzy firmami, osobami i organizacjami. Wszelkie kancelarii adwokackich z Tarnowa, które znajdują się na liście Findbrand, wesprą Cię w obszarze prawa cywilnego, m.in. w:

 • Kwestie powiązane z odszkodowaniami i rekompensatami za zdarzenia komunikacyjne, szkody mienia czy pomyłki medyczne.
 • Rozstrzyganie sporów powiązanych z umowami, w tym najmu, dzierżawy, czy sprzedaży nieruchomości.
 • Tematy powiązane z prawem rodzinnym, takie jak separacje, rozwody oraz pomoc w ustalanie alimentów.

W sprawach cywilnych kancelarie adwokackie w Tarnowie oferują pomoc również w sytuacjach wychodzących z ataków na osobisty interes, naruszenia własnego imienia czy innych zakłóceń spokoju publicznego.

Kancelaria adwokacka z Tarnowa – kwestie nieruchomości

Jeśli potrzebujesz kompleksowe usługi prawne w sprawach dotyczących nieruchomości, to kancelaria adwokacka również gotowa dostarczyć usługi w:

 • Pomocy przy zakupie, sprzedaży oraz dzierżawie nieruchomości.
 • Rozstrzyganie sporów odnośnie gruntów, w tym roszczeń prawa hipotecznego i nieruchomości.

Adwokat z Tarnowa może doradzić przy zakładaniu firmy

Jeśli planujesz otworzyć firmę to wybierając kancelarii prawniczej z naszej listy możesz polegać na usługach prawnych w tych sprawach, a m. in. w:

 • Doradztwo przy wyborze struktury prawnej firmy, mając na uwadze spółki, jednoosobowe działalności gospodarcze (JDG), jak i inne formy.
 • Tworzenie regulaminów oraz umów partnerskich spółek.
 • Rozwiązywanie problemów dotyczących porozumień handlowych, jak i zgodnością z obowiązującymi przepisami prawa gospodarczego.

Prawo zatrudnienia a pomoc adwokata z Tarnowa

W sytuacji, gdy masz problemy z przełożonym lub oczekujesz profesjonalnej pomocy w kwestiach powiązanych z prawem pracy, prawnicy udzielą Ci porady prawne w:

Mediacji w zatargach pracowniczych, takich jak nękanie, niewłaściwa dyskryminacja, odejścia. Ochrona praw pracowników w przypadku nieprawidłowego zwolnienia czy podważenia warunków umowy.

Adwokaci z Tarnowa – prawo rodzinne

Adwokaci z Tarnowa są w stanie Ci pomóc w kwestiach, jak:

 1. Procedury rozwodowe, separacje i rozejścia małżonków.
 2. Określanie alimentów na rzecz dzieci czy partnerów.
 3. Tematy powiązane z opieką dzieci, w tym sporządzanie porozumień rodzicielskich i regulację kontaktu z potomstwem.
adwokaci z Tarnowa

Prawo spadkowe warto powierzyć adwokatom z Tarnowa

Adwokaci z katalogu Findbrand wesprą Cię w tematach powiązanych z spadkami i dziedziczeniem, w tym:

 • Tworzenie testamentów oraz aktów dziedziczenia, zapewniając pełną zgodność z określonym prawem spadkowym.
 • Reprezentacja w sporach o dziedziczenie, w tym w sytuacji konfliktów pomiędzy spadkobiercami i roszczeń spadkowych.
 • Przykłady, w których adwokaci z Tarnowa mogą być potrzebni, to unikanie ważności testamentów, sporządzanie umów o dziedziczenie, czy rozwiązywanie trudnych sytuacji spadkowych.

Kancelarie adwokackie z Tarnowa chętnie pomogą z prawem spółek handlowych

W obszarze prawa spółek, kancelarie adwokackie pomogą Ci w:

Tworzeniu nowych firm, w tym spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, spółek akcyjnych i innych struktur prawnych. Przygotowywaniu dokumentacji firmowej, w tym umów spółek oraz regulaminów. Rozwiązywaniu konfliktów między wspólnikami i udziałowcami w spółkach.

Kancelaria adwokacka, adwokat pomogą Ci w prowadzeniu spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa handlowego oraz zredukują ryzyka związane z działalnością biznesową.

Prawo gospodarcze - wybierz najlepszą kancelarie z Tarnowa

Negocjowanie oraz sporządzanie umów biznesowych, jak i kontraktów. Rozwiązywaniu konfliktów gospodarczych, w tym rozprawy przed sądem gospodarczym. Wsparcie przy restrukturyzacji firm i tematach związanymi z konkurencją.

Prawnicy specjalizujący się w prawie gospodarczym pomogą Ci zrozumieć zawiłości regulacji rynku oraz sukcesywnie reprezentować Twoje interesy.

Adwokaci z Tarnowa i prawo administracyjne w Polsce

W zakresie prawa administracji, adwokaci udzielą pomocy w:

 1. Składaniu odwołań od decyzji administracyjnych.
 2. Reprezentacji w postępowaniach przed kadrą administracji publicznej.
 3. Rozwiązywaniu problemów powiązanych z działalnością gospodarczą w sektorze państwowym.
kancelaria adwokacka Tarnów

Jak wybrać odpowiednią kancelarię adwokacką w Tarnowie?

Przy decyzji o wyborze kancelarii adwokackiej w Tarnowie, warto zwrócić uwagę na kilku istotnych aspektach. Rozpocznijmy od ekspertyzy prawników. Upewnij się, że kancelaria ma w swoim teamie adwokatów o ogromnym stażu, którzy mogą profesjonalnie reprezentować Twoje interesy. Sprawdź również specjalizacje prawników. Musisz być pewny, że są oni właściwie wykwalifikowani do rozwiązania Twoich indywidualnych spraw prawnych.

Na dodatek, opinie klientów. Zerknij na internet w odnalezieniu opinii i recenzji dotyczących kancelarii, by dowiedzieć się, jakie doświadczenia mieli inni klienci.

Ochrona poufności oraz prywatności to kolejny ważny aspekt współpracy z kancelarią  prawną czy adwokatem. Utwierdź się, że Twoje dane będą bezpieczne i tym samym zostaną przekazane osobom niepożądanym.

Nie zapomnij również o sprawdzeniu warunków współpracy oraz kosztów usług prezentowanych przez wybraną kancelarię. Transparentność w kwestii finansowej jest istotna, dlatego warto na samym początku poznać strukturę opłat.

Kancelaria adwokacka Tarnów – ich zadaniem jest nie tylko oferowanie usług prawniczych, ale również doradztwo i reprezentacja klienta. Postaw na prawników, którzy są dostępni i gotowi zrozumieć Twoje oczekiwania i działają z rzeczywistym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Spis treści