Adwokat Tczew

Chciałbyś, aby ktoś wsparł Ciebie w kwestiach prawnych? W dalszej części znajdziesz listę doświadczonych i renomowanych kancelarii adwokackich oraz adwokatów z Tczewa. Wszyscy adwokaci specjalizują się wielu różnych obszarach prawa i sprawiedliwości. Gotowi świadczyć wsparcie w rozwikłaniu twoich problemów z zakresu prawa zapewniając profesjonalną reprezentację klienta i doradztwo.

adwokat Tczew
Newsletter Findbrand
Nie przegap startu!

Zapisz się do naszego newslettera i zyskaj przewagę* nad konkurencją!

*Firmy zapisane do newslettera otrzymają dostęp do portalu jako pierwsze. Ponadto, planujemy dodatkowe korzyści dla firm, które zaufają nam już na samym początku.

W jakich dziedzinach mogą okazać Ci pomoc prawnicy z Tczewa?

Zarówno radcy prawni, adwokaci, jak i prawnicy świadczą profesjonalne usługi prawne w rozszerzonym zakresie, zawierając różnorodnych specjalizacji, w tym między innymi w:

 1. Prawo rodzinne
 2. Prawo karno-skarbowe
 3. Prawo nieruchomości
 4. Prawo autorskie
 5. Prawo ubezpieczeń

Adwokaci z Tczewa – sprawy karne

Adwokaci zajmują się pomocą w sprawach karnych, jak:

 • Obrona dotycząca spraw, jak: czyny przeciwko mieniu, życiu i zdrowiu.
 • Reprezentowanie klienta w sprawach o złamanie prawa karno-skarbowego.
 • Pomoc w uniewinnieniach i zmniejszeniu kar.

Przykładowe sprawy karne, w których kancelaria prawnicza z Tczewa oferuje swoje doradztwo prawne i może Ci pomóc, to obrona przed zarzutami kradzieży, oszustwa, przestępstw na tle narkotykowym oraz wiele innych. Wybranie najlepszego adwokata na terenie regionu jest niezwykle ważne, by skutecznie bronić praw i interesów, nie zważając na rodzaj sprawy kryminalnej czy kwestii prawnej.

Adwokatów znajdziesz również w innych miejscowościach:

W Tczewie znajdziesz również

mechanik-wizytowkiPojazdy

Adwokat z Tczewa – prawo obywatelskie

Prawo cywilne dotyczy relacji pomiędzy firmami, osobami i organizacjami. Wszystkie kancelarii adwokackich z Tczewa, które znajdują się na naszej liście, wesprą Cię w obszarze prawa cywilnego, w zakresie jak:

 • Kwestie związane z rekompenstatami i odszkodowaniami za zdarzenia komunikacyjne, szkody dobytku czy pomyłki medyczne.
 • Rozstrzyganie sporów związanych z umowami, w tym umowami najmu, sprzedaży nieruchomości, czy dzierżawy.
 • Kwestie związane z prawem rodzinnym, takie jak separacje, rozwody i wsparcie w ustaleniu alimentów.

Z zakresu prawa cywilnego kancelarie prawne w Tczewie oferują pomoc również w problemach wynikłych z agresji na osobisty interes, naruszenia dobrego imienia czy innych zakłóceń spokoju publicznego.

Kancelaria adwokacka z Tczewa – sprawy nieruchomości

Jeśli potrzebujesz kompleksowe usługi prawne w kwestiach dotyczących nieruchomości, to kancelaria adwokacka także oferuje usługi w:

 • Pomocy przy zakupie, odsprzedaży i dzierżawie nieruchomości.
 • Rozstrzyganie problemów w sprawie gruntów, w tym roszczeń prawa hipotecznego i nieruchomości.

Adwokat z Tczewa może pomóc w założeniu firmy

Jeżeli chcesz założyć firmę to dokonując wyboru prawnika z naszego katalogu możesz liczyć na usługi prawne w tych sprawach, a m. in. w:

 • Narady odnośnie do określenia optymalnej struktury prawnej dla Twojej firmy, z uwzględnieniem spółek, jednoosobowych działalności gospodarczych i innych rodzajów organizacji.
 • Ustanawianie umów partnerskich oraz regulaminów spółek.
 • Rozwiązywanie sporów dotyczących porozumień z działu handlu oraz zgodnością z obowiązującymi regulacjami gospodarczego prawa.

Prawo pracy a pomoc adwokata z Tczewa

Jeżeli doświadczasz trudności z przełożonym lub szukasz sprawnej pomocy prawnej w kwestiach związanych z prawem zatrudnienia, prawnicy są gotowi Ci udzielić porad prawnych w:

Rozstrzyganie zatargów pracowniczych, które dotyczą spraw, jak: nękanie, dyskryminacja, bezpodstawne zwolnienia. Ochrona praw pracowników w przypadku nieprawidłowego zwolnienia lub podważenia warunków zawartej umowy.

Adwokaci z Tczewa – prawo rodziny

Adwokaci z Tczewa są w stanie Tobie pomóc w sprawach, jak:

 1. Rozwody, separacje oraz rozejścia małżonków.
 2. Określanie alimentów na rzecz potomstwa lub partnerów.
 3. Sytuacje związane z opieką nad dziećmi, w tym sporządzanie porozumień rodzicielskich oraz kontroli kontaktu z potomstwem.
adwokaci z Tczewa

Prawo spadku warto powierzyć adwokatom z Tczewa

Adwokaci wesprą Cię w kwestiach związanych z dziedziczeniem i spadkami, w tym:

 • Tworzenie aktów dziedziczenia i testamentów, zapewniając pełną zgodność z panującym prawem spadkowym.
 • Reprezentacja w sporach o dziedziczenie, w tym w sytuacji konfliktów pomiędzy spadkobiercami i roszczeń spadkowych.
 • Przykładowe sytuacje, w których adwokaci z Tczewa mogą być potrzebni, to unikanie ważności testamentów, sporządzanie umów o dziedziczenie, czy rozwiązywanie ciężkich sytuacji spadkowych.

Kancelarie adwokackie z Tczewa chętnie pomogą z prawem spółek

Jeśli chodzi o prawa spółek, kancelarie adwokackie pomogą w:

Tworzeniu nowych firm, w tym spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, spółek akcyjnych i innych struktur prawnych. Opracowywaniu pełnej dokumentacji spółek, w tym umów spółek i regulaminów. Rozwiązywaniu konfliktów między partnerami i udziałowcami w spółkach.

Kancelaria adwokacka, adwokat wspomogą Cię w prowadzeniu spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa handlowego oraz zredukują ryzyka związane z działalnością biznesową.

Prawo biznesowe - postaw na najlepszą kancelarie z Tczewa

Negocjowanie oraz sporządzanie umów biznesowych i kontraktów. Rozwiązywaniu problemów gospodarczych, w tym rozprawy przed sądami gospodarczymi. Pomoc przy restrukturyzacji firm i zagadnieniach powiązanymi z konkurencją na rynku.

Prawnicy doświadczeni w prawie gospodarczym pomogą Ci odczytać skomplikowane aspekty przepisów rynku oraz sukcesywnie reprezentować Twoją firmę.

Adwokaci z Tczewa i prawo administracyjne w Polsce

W zakresie prawa administracji, adwokaci udzielą pomocy w:

 1. Składaniu odwołań od decyzji administracyjnych.
 2. Reprezentacji w postępowaniach przed organami administracji państwowej.
 3. Rozstrzyganiu sporów uwarunkowany z działalnością gospodarczą w sektorze publicznym.
kancelaria adwokacka Tczew

W jaki sposób znaleźć najlepszą kancelarię prawną w Tczewie?

Przy decyzji o wyborze kancelarii prawniczej w Tczewie, warto skupić się na kilku istotnych aspektach. Rozpocznijmy od ekspertyzy prawników. Sprawdź, czy kancelaria ma w swoim teamie prawników z wieloletnią praktyką, którzy mogą skutecznie reprezentować Twoje interesy. Zajrzyj też na dziedziny specjalizacji prawników. Musisz być pewny, że są oni właściwie wykwalifikowani do rozpatrzenia Twoich indywidualnych spraw prawnych.

Na dodatek, opinie klientów. Sprawdź internet w odnalezieniu opinii i recenzji dotyczących kancelarii, by dowiedzieć się, jakie doświadczenia mieli inni klienci.

Protekcja prywatności oraz poufności to kolejny ważny aspekt kooperacji z adwokatem. Przekonaj się, że Twoje dane będą chronione i tym samym zostaną przekazane osobom niepożądanym.

Należy pamiętać także o sprawdzeniu warunków współpracy oraz kosztów usług oferowanych przez wybraną kancelarię. Jasność w kwestii ceny jest istotna, z tego powodu warto na samym wstępnie poznać strukturę opłat.

Kancelaria adwokacka Tczew – ich zadaniem jest nie tylko świadczenie usług prawnych, ale również reprezentacja i wsparcie klienta. Wybierz specjalistów, którzy są dostępni i gotowi poznać Twoje oczekiwania i pracują z pełnym zaangażowaniem i nienagannym profesjonalizmem.

Spis treści